Vyberte stranu z menu

Čtěte také

Vyberte požadovanou stránku, kterou chcete zobrazit.


O technologii připojení

2 možnosti připojení

Připojení kabelem

Tento typ připojení je možný pouze v domech P. Bezruče 1865 - 1866, Achátová 1701-1705, U Studénky 1287-1292, 1296-1298, K Hájku 1706-1724, U Teplárny 1486-1487, Školní 312, Komenského 301 a 1225. Při tomto typu připojení má klient nespornou výhodu v tom, že nemusí kupovat bezdrátové zařízení, zaplatí pouze Zřizovací poplatek 240Kč. Další výhoda u těchto domů je v kvalitě připojení, všechny tyto domy jsou připojeny na optickou síť, která je v současnosti nejmodernějším řešením telekomunikačních sítí a nabízí v podstatě nevyčerpatelnou přenosovou kapacitu (minimálně na dalších 10 let). Každý klient připojený v této lokalitě bude připojen na port s rychlostí 100Mbps a na páteř s rychlostí 1Gbps s topologií do hvězdy.

Bezdrátové připojení - Wifi systém MikroTik

Projekt HTN.cz nabízí trvalé (nonstop) a neomezené připojení prostřednictvím moderní a žádané bezdrátové technologie WiFi (standard 802.11a nebo 802.11n). Naše firma staví síť na základě špičkového systému MikroTik. MikroTikls [obchodní název MikroTik®] byl poprvé spuštěn v roce 1995 k vývoji a prodeji bezdrátových systémů zejména pro ISP. MikroTikls nyní poskytuje bezdrátové systémy pro internetovou konektivitu v mnoha zemích po celém světě. Původem byl tento OS vyvíjen v Lotyšsku pro dřívější Sovětský svaz. Následné zkušenosti s PC přivedly vývojáře k vybudování routovacího software MikroTik v2 PC, který přinesl výraznou stabilitu, ovladatelnost a flexibilitu pro všechny typy komunikačních periférií a kompatibilitu routovacích systémů založených na standardu PC.

Postup instalace

Postup instalace

Zájemce je připojen bezdrátově za podmínky přímé viditelnosti na jednu z vhodných vysílacích stanic (přístupový bod též Access Point). Zde naleznete panoramatické snímky z našich přístupových bodů a pokud na nich najdete Vaše okno, nebo Váš dům nebude problém Vás připojit do naší sítě. Pokud zde svůj dům nenajdete, stejně se nám ozvěte, máme ještě několik nových přístupových bodů, ze kterých jsme zatím panoramatické snímky nezveřejnili. Toto bezdrátové připojení je nezávislé na jiných technologiích jako např. telefonní lince či kabelové televizi. Optimální vzdálenost pro připojení je do cca 2,5km a tuto vzdálenost je možno prodloužit až na 4km (dle podmínek) při použití antén s vyšší citlivostí.

Proces instalace

Proces instalace

Instalace přijímacího zařízení je nenáročná a realizuje se ve velmi krátké době. Z dostupných technologií pro připojení zákazníků jsme zvolili kombinaci nejmodernější a pro klienta nejjednodušší způsob připojení. Zákaznická jednotka má standardní síťové rozhraní a proces instalace se zkracuje na 1-2 hodiny. Na objekt klienta se na vhodné místo (balkon, okno, komín, střecha,...) instaluje anténa od, které se vyvede UTP kabel o tloušťce zhruba 6 mm, kabel je veden až k počítači klienta, kde se přes malou krabičku (Pasivní PoE slučovač) připojí napájecí zdroj a datový kabel, který se zapojí do počítače nebo Wifi routeru. Připojení do počítače zákazníka se realizuje přes standardní síťovou kartu (Ethernet, RJ45) bez zvláštních nároků na výkon či operační systém (MS Windows, Linux, MacOS,...). Naše připojení lze dokonce využít na některých typech herních konzolí - (PlayStation, XBox,...).

Závěrem

Oba typy připojení jsou velmi kvalitní, proto si můžeme dovolit, přes ně poskytovat IP telefonní služby. Ovšem připojení kabelem je mnohanásobně rychlejší.

Máte zájem o nějakou z našich služeb?

Nejste si jistí zda je u Vás naše služba dostupná? Nenašli jste zde odpověď na nějakou otázku? Nejste spokojeni se stávajícím poskytovatelem internetu?

Kontaktujte nás!

Používáme technologie

Bezdrátová zařízení
Switche
Servery, switche
Páteřní bezdrátové spoje

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.


BUY ON THEMEFOREST

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Zapomenuté heslo? |  Zapomenuté jméno?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×