Vyberte stranu z menu

Čtěte také

Vyberte požadovanou stránku, kterou chcete zobrazit.


Co je to IP televize?

IP televize od HTN.cz je nový, skvělý způsob sledování TV pořadů v podstatě na všech digitálních zařízeních v domácnosti. Kvalitní obraz v HDTV kvalitě s velkým počtem televizních kanálů a mnoha funkcemi.

Televizi je možné sledovat na:

  • klasické televizi pomocí speciálního Set-top-boxu, který Vám dodáme
  • mobilním telefonu, nebo tabletu s Androidem, pomocí naší aplikace z Google Obchodu Play, či na Applu s iOS a aplikací z AppStore
  • v internetovém prohlížeči na jakémkoliv počítači

Chytré funkce IP televize

Možnost zastavení právě sledovaného pořadů

Možnost sledování pořadu od začátku tzv. StartOver

Možnost nahrávání pořadů na naše servery, 30 hodin v ceně služby

Možnost sledovat pořady 7 dní (168 hodin) zpětně na všech kanálech, protože všechny kanály se stále nahrávají, takže Vám již nikdy žádný pořad neuteče

Možnost sledování pořadů až na čtyřech zařízeních najednou

Tato služba je něco zcela jiného, než na co jste byli doposud zvyklí. Nabízí velké možnosti jak se na televizní pořady dívat nejen v obýváku na gauči, ale také na všech Vašich mobilních zařízeních a počítačích v domácnosti.

K připojení naší TV nepotřebujete anténu ani satelit, vše jde po jednom kabelu na internet, ovšem přesto se nejedná o televizi po internetu. IPTV je pouze šířena po stejném kabelu, ale je distribuována pouze uživatelům, kteří si ji zaplatí. Je to zcela něco jiného než internetové vysílání třeba na ČT24.

Kvalita obrazu ani zvuku není ovlivněna vnějšími vlivy, jako je počasí, rušení nebo slabý signál. Proto Vám můžeme poskytovat neustále kvalitní podívanou.

Podmínky získání této služby:

  • Připojení k internetu s kterýmkoliv tarifem od naší firmy
  • Nákup minimálně jednoho Set-Top-Boxu
  • Připojení na naší optické síti

 

Programová nabídka je přebírána od provozovatele převzatého televizního vysílání společnosti KonekTel, a.s., která je jako provozovatel převzatého vysílání registrován Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn./Ident.: 2010/948/sve/Kon ze dne 19.10.2010. Společnost Konektel a.s. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy.

Máte zájem o nějakou z našich služeb?

Nejste si jistí zda je u Vás naše služba dostupná? Nenašli jste zde odpověď na nějakou otázku? Nejste spokojeni se stávajícím poskytovatelem internetu?

Kontaktujte nás!

Používáme technologie

Bezdrátová zařízení
Switche
Servery, switche
Páteřní bezdrátové spoje

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.


BUY ON THEMEFOREST

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Zapomenuté heslo? |  Zapomenuté jméno?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×