Vyberte stranu z menu

Čtěte také

Vyberte požadovanou stránku, kterou chcete zobrazit.


Stavba síťí

Jsme schopni vystavět jak malou domácí síť, která je potřeba především pro připojení několika počítačů v jedné domácnosti, tak jsme schopni navrhnout síťovou infrastrukturu, pro menší nebo střední firmu. Můžeme navrhnout ethernetovou, optickou nebo i wifi síť pro připojení např. notebooku v kavárně nebo restauraci. Propojení počítačů, telefonů, kamer a strojů ve vaší firmě, pokud budou podporovat patřičný protokol. Jsme schopni Vám nabídnout vše co je třeba pro komunikaci uvnitř Vaší firmy, ale zároveň Vás spojit s veškerým okolním světem.

Pokud máte doma více než jeden počítač, nebo chcete připojit ke své síti, nebo k internetu svůj mobilní telefon či PDA s Wifi není to žádný problém. Jediné co potřebujete je tzv. router, nebo wifi router, jeho cena se pohybuje od 300 do 1500 korun (bežný námi dodávaný wifi router vyjde na 500 Kč) a s jeho pomocí můžete rozdělit svou internetovou linku mezi tolik počítačů kolik jen budete chtít, (tedy pouze ve své domácnosti nebo kanceláři) jenom si musíte dát pozor na to, že vaše rychlost se bude dělit mezi všechny současně pracující počítače.

Máte zájem o nějakou z našich služeb?

Nejste si jistí zda je u Vás naše služba dostupná? Nenašli jste zde odpověď na nějakou otázku? Nejste spokojeni se stávajícím poskytovatelem internetu?

Kontaktujte nás!

Používáme technologie

Bezdrátová zařízení
Switche
Servery, switche
Páteřní bezdrátové spoje

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.


BUY ON THEMEFOREST

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Zapomenuté heslo? |  Zapomenuté jméno?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×