Vyberte stranu z menu

Čtěte také

Vyberte požadovanou stránku, kterou chcete zobrazit.


Vzdálená pomoc

Pokud potřebujete pomoc s jakýmkoliv nastavením ve svém počítači a jste naším klientem, kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefonicky 776698242, je možno i přes sms. Sjednáme si termín, kdy se k Vám vzdáleně připojíme a nastavení provedeme.

Až si sjednáme termín, stačí kliknout levým tlačítkem na tlačítko Vzdálená pomoc, soubor se uloží do Vašeho počítače, potom na něj klikněte aby se spustil. Nejspíš se Vám ukáže dotaz jestli chcete program spustit, zde vždy klikněte na Ano.

Vzdálená pomoc

Máte zájem o nějakou z našich služeb?

Nejste si jistí zda je u Vás naše služba dostupná? Nenašli jste zde odpověď na nějakou otázku? Nejste spokojeni se stávajícím poskytovatelem internetu?

Kontaktujte nás!

Používáme technologie

Bezdrátová zařízení
Switche
Servery, switche
Páteřní bezdrátové spoje

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.


BUY ON THEMEFOREST

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Zapomenuté heslo? |  Zapomenuté jméno?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×