Vyberte stranu z menu

Čtěte také

Vyberte požadovanou stránku, kterou chcete zobrazit.


VoIP telefonování

Díky službě VoIP telefonování od HTN.cz:

  • dostanete telefonní linku, ke které si vyberete telefonní číslo z Vašeho regionu.
  • neplatíte žádné paušální poplatky za provoz telefonní linky, pouze hovorné
  • hovorné kamkoli je výrazně levnější než u klasických telefonních operátorů
  • můžete mít své telefonní číslo u sebe kdekoli, kde je internet, tedy i na cestách po světě, a to stále za lokální tarif bez placení nákladného roamingu
  • budete volat komukoli, kdo také využívá technologii VoIP (jež je podstatou našeho IP Telefonování), na jeho číslo zcela zdarma *)
  • získáte absolutní kontrolu nad výdaji na telefonování - všechny služby si předplácíte a kdykoli si na internetu zkontrolujete kolik jste provolali

*) Seznam poskytovatelů se kterými je HTN.cz se svým IP Telefonováním propojen naleznete v sekci ceny volání

Že to zní trochu neuvěřitelně?

Vysvětlíme Vám, jak naše služba funguje. Hlas konvertovaný do digitálního formátu není nic jiného než řada jedniček a nul, tedy data, která se přenáší přes internet stejně jako obrázky, nebo emaily. K přenesení hlasu není potřeba příliš rychlé připojení, je možné jej pohodlně přenášet i prostřednictvím vytáčeného připojení. K tomu aby bylo možné zcela nahradit klasický telefon - pevnou linku je ale výhodné mít připojení k internetu trvalé. Což s našim internetem máte!

Aby bylo možné se přes takovou linku dovolat i na "normální" telefon (mobil nebo pevnou linku) máme speciální zařízení - bránu, kde si s klasickými telekomunikačními operátory tato data vyměňujeme, a proto se kdokoli kdykoli dovolá Vám a Vy jemu. Vtip je v tom, že díky přenosu hlasových dat po internetu šetříme výrazně náklady na vlastní okruhy a tak se například tetě k protinožcům dovoláte skoro za stejné peníze jako k babičce do vedlejší ulice. Jak už bylo řečeno, za přenos dat po internetu ani Vy ani my nic neplatíte, a proto, pokud si linku od HTN.cz zřídí celá Vaše rodina nebo firma, můžete si volat kdykoli a jakkoli dlouho úplně zadarmo (a nám za to nezaplatíte ani žádný paušální poplatek).

Více možností jak volat s HTN.cz.

Podívejte se na podrobné schéma volání s HTN.cz.

Voip schéma

Ta nejjednodušší možnost je, že si zadarmo stáhnete a nainstalujete náš software do svého počítače nebo si koupíte sadu s profesionálním softwarovým telefonem eyeBeam. Ještě to chce sluchátka s mikrofonem a můžete volat. Víme - to není žádné pohodlí, volat a muset mít zapnutý počítač, ale představte si - Vy s přenosnými počítači - že pojedete někam do ciziny, tam si počítač připojíte k internetu a dál voláte ze svého čísla jako byste nevytáhl paty z pracovny. Říkáte, že chcete fungující telefon a ne mít zapnutý počítač? Správně, proto pro Vás máme připravený telefon se sluchátkem do ruky, se kterým telefonujete jako s klasickým telefonem. Nebo máte svůj oblíbený telefon doma a nechcete se ho zbavit (nojo, ten náš není bezšňůrový), pak Vám dáme jenom chytrou krabičku, do které Váš stávající telefon zapojíte a používejte si ho dál.

Máte stresy z telefonních účtů? S námi těžko...

Svůj telefonní účet máte s HTN.cz pevně v rukou!

Všechno máte totiž předplaceno a kolik Vás stál právě uskutečněný hovor se dozvíte hned po přihlášení k Vašemu účtu na stránce telefon.htn.cz. A že teď právě nikam nevoláte? To přeci nevadí, u nás stejně neplatíte žádný měsíční paušál.

Máte zájem o nějakou z našich služeb?

Nejste si jistí zda je u Vás naše služba dostupná? Nenašli jste zde odpověď na nějakou otázku? Nejste spokojeni se stávajícím poskytovatelem internetu?

Kontaktujte nás!

Používáme technologie

Bezdrátová zařízení
Switche
Servery, switche
Páteřní bezdrátové spoje

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.


BUY ON THEMEFOREST

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Zapomenuté heslo? |  Zapomenuté jméno?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×